MAGAZÍN OKO inzertní noviny

Přejít na obsah
Firemní inzerce
LOGO MAGAZÍN OKO
www.oko24.cz
Aktuální vydání
Aktuální vydání
ZÁKLADNÍ INFORMACE

Mutace
  • Karlovarský kraj
  • Plzeňský kraj

Distributor
Česká distribuční, (kvalita distribuce se pravidelně kontroluje)

Distribuce do...
Poštovní schránky a odběrná frekventovaná místa

Distribuce Karlovarsko
Vybrané poštovní schránky K. Vary, Sokolov, Cheb, M. Lázně, Ostrov,

Distribuce Plzeňsko
                                        
Vybrané poštovní schránky:
Plzeň,   Klatovy + další střídající se města v kraji
např.   Šťáhlavy, Chrást, Zruč, Senec, Líně, Vejprnice, Plasy, Nýřany,   Přeštice, Třemošná, Horní Bříza, Kralovice, Kaznějov, Starý Plzenec,   Staňkov I, Staňkov II, Horšovský Týn (Malé Předměstí, Město,   Plzeňské předměstí, Velké Předměstí)

Odběrná místa v těchto městech: Plzeň, Třemošná, Kaznějov, Rybnice, Plasy, Hadačka, Kralovice, Kožlany, Loza, Mrtnik, Dolní Bělá, Všeruby, Město Touškov, Kozolupy, Nýřany, Zbůch, Chotěčov, Stod, Dobřany, Štěnovice, Starý Plzenec, Šťáhlavy, Rokycany, Čižice, Štěnovický Borek, Chválenice, Losiná, Koterov, Radčice, Chotíkov, Přeštice, Chlumčany, Chrást, Zruč, Klatovy
(Na lokalitách se dál pracuje, může dojít k menším změnám)


Historie
MAGAZÍNU OKO
MAGAZÍN OKO vyšel poprvé v říjnu 2007 v   Karlovarském kraji. Zdarma byl distribuován do poštovních schránek   čtenářů v nákladu 12 500 výtisků . Později byl tiskový náklad   postupně zvyšován až na 71 300 výtisků, čímž se stal   nejrozšířenějším magazínem takovéhoto charakteru v Karlovarském   kraji.
V roce 2010 začal MAGAZÍN OKO vycházet v druhé, tentokrát Plzeňské   mutaci a to rovnou v nákladu 80 000 výtisků pro Plzeňský kraj. Tím   se OKO stalo s nákladem 151 300 výtisků jednou z nejčtenějších   tiskovin v Západních Čechách. Dalším krokem ke čtenářům byl vznik webového zpravodajského serveru www.OKO24.cz s on-line zpravodajstvím zejména ze západních Čech.


Proč inzerovat v OKU                                                                      Mapa odběrných míst

FIREMNÍ INZERCE:

Návrat na obsah